Astroloji - Enerji

Nisan ayı burç yorumları

  • Tuesday, 02 April 2019
Nisan ayı burç yorumları

2019’un 4. Ayı Nisan’ın burçlarımız ile doğrusal olarak hayatımıza etkilerini, Uzman Astrolog ve Reiki Master B.Ceyla Karaca’nın bizim için özel yorumları sizlerle.

KOÇ BURCU NİSAN 

Sevgili Koçlar Nisan ayının başlamasıyla birlikte Mars İkizler burcuna geçiş yapmış olacak . Bu gökyüzü hareketi siz sevgili Koçları kardeşler , kuzenler , komşu ve yakın ilişkiler açısından olumlu etkileyecek ve onlarla zaman geçirmekten keyif alacaksınız . Zihinsel aktivitelerinizde artış söz konusu . 17 Nisandan sonra dış görünüşünüzü ciddi anlamda değiştireceksiniz . Aynı zamanda hayata bakış açınızdada radikal değişimler olası . Sevgili Koçlar çok hareketli ve enerjik bir ay sizleri bekliyor . 

BOĞA BURCU NİSAN 

Sevgili Boğalar Mars ın İkizlerde transit yapıyor olması siz Boğaların finans evinizi çok olumlu etkiliyor ve bu transit sizlere para kazanmanın taktiklerinide öğretecek gibi . Bu au odaklandığınız konularda başarılar olası Nisan ayının tempolu olması sizlere iyi gelecek güzel atılımlarınızın yanı sıra projelerinizide hayata geçireceksiniz . Evinizde bazı düzenlemelere gidebilirsiniz fakat büyük harcamalardan özellikle kaçının Mars finans evinizde çünkü sonradan pişman olmak siz Boğalara göre değil .

İKİZLER BURCU NİSAN 

Sevgili İkizler Mars burcunuzda ilerlerken çok enerjik ve hareketli olacaksınız aynı zamanda form da kalmak için sporada başlayabilirsiniz . Yeteneklerinizi sergileyeceğiniz ve çok başarılı olacağınız muhteşem bir ay geçireceksiniz . Özgürlük aşkınızın zirve yapacağınıda söylemeliyim . Ayrıca sosyalleşeceğiniz önemli bir gruba dahil olmanızda söz konusu . İş yaşamınızda yolunuzu açacak önemli bir teklif alabilirsiniz . Sadece Mars dan dolayı ufak tefek kazalara ve sakarlıklara dikkat edin. Renkli bir ay sizleri bekliyor .

YENGEÇ BURCU NİSAN 

Sevgili Yengeçler kendinizi dinlemeye ihtiyacınız olan bir ay Nisan . Günlük işlerden oldukça bunalmışsınız . Tek başına kalma isteğiniz olsada yakın arkadaşlarınız yalnız kalmanıza izin vermeyecek gibi . Yaşantınıza hareket getirmek isteyebilirsiniz ve bu durum sizi ruhsal açıdanda fiziksel açıdanda güçlendirecek . Bu ay bazı fırsatlar kapınıza kadar gelecek ve en güzel şekilde değerlendirmelisiniz sevgili Yengeçler .

ASLAN BURCU NİSAN 

Sevgili Aslanlar uzun zamandır üzerinde çalıştığınız konularda sevindirici gelişmeler yaşanabilir . Mart ayı sizleri bir çok konuda üzmüş olsada Nisan ayında yaşayacağınız mucize moralinizi yükseltecek . İş yaşamınızda uzun yollarla ilgili bir terfi özgüveninizi yerine getirecek . Sağlığınıza dikkat etmenizi öneririm rutin kontrollerinizi ihmal etmeyin . Keyifli bir seyahate çıkabilirsiniz çevre değişikliği siz Kral ve Kraliçelere iyi gelecek .

BAŞAK BURCU NİSAN 

Sevgili Başaklar Nisan ayında finansal açıdan zorlanacağınıza işaret etmekte . Ödemelerinizi zamanında yapmayı çok istediğiniz halde gecikmeler yaşanabilir . Fakat Nisanın 17 sinden sonra her konuda rahatlama yaşayacaksınız ve sizi sıkan bir çok konuyu geride bırakmanın sevincini yaşayacaksınız . Siz titiz ve detaycı Başaklar kolay kolay risk almazsınız ama büyük bir borca girmek sizi strese sokabilir iyice düşünmeden , analiz yapmadan bir işe kalkışmayın .

TERAZİ BURCU NİSAN 

Sevgili Teraziler geride bıraktığımız kış mevsimi  sizi işyeriniz ve eve çok mecbur etti ama artık  Nisan ve siz yolculuk yapmak için planlar içinde olacaksınız . Enerjiniz ve yaşam sevinciniz zirve yapacak .  Güzel sürprizler yaşamanız olası , spora başlamak , fit olmanın tam zamanı hatta doğa yürüyüşleri içinde ideal bir zamandasınız .  Evcil bir pati alma vaktide gelmiş olabilir onlara kayıtsız kalamıyorsunuz sizin için güzel bir ay Nisan tadını çıkarın sevgili Teraziler .

AKREP BURCU NİSAN

Sevgili Akrepler Nisan ayında başarılı işlere imza atabilirsiniz ancak organize olmanız şart düzenli olduğunuzda daha verimli ve yaratıcı olabiliyorsunuz . İşinizi şansa bırakmak gibi bir niyetiniz yok . Belli bir takım karışıklık yaşamanız mümkün ama üstesinden geleceksiniz . Akrepler bu ay yoğun bir iş temposu içinde olacaklar ve bu durumdan asla şikayet etmeyecekler fakat ara sıra mola vermek sosyalleşmekte hakkınız sevgili Akrepler yaşam enerjinizi düşürmeyin .

YAY BURCU NİSAN 

Sevgili Yaylar Nisan ayının en şanslı burcusunuz . Aşk konuları gündeminizde pek tabi , heyecan veren bir aşk kapınızı çalabilir elbette bu yalnız Yaylar için geçerli birlikteliği olan Yaylar ise daha aşk dolu bir süreçteler çok sevecekleri ve sevilecekleri bir dönem . İş hayatınıza geldiğimizde ise iyi bir iş birliği sonunda kazançlı çıkmanız olasılıklar dahilinde . Şanslı döneminizi fırsatlara dönüştürmek sizin elinizde Jüpiterin şanslı çocukları .

OĞLAK BURCU NİSAN 

Sevgili Oğlaklar bu ay elinizdeki ve evinizdeki yarım kalan işleri tamamlamalısınız çünkü güzel bir iş teklifi alacaksınız . Uzun zamandır huzur arayışı içindesiniz fırsat buldukça kendinize bu ortamı yaratacaksınız . Oğlak burcunun en önemli özelliği karmaşa ve huzursuzluktan uzak durmaktır . Sağlık kontrollerinizi mutlaka yaptırmalısınız özellikle kemik ve eklem yerleriniz hassaslaşabilir . Diş ve iskelet sisteminiz önceliğiniz olsun .

KOVA BURCU NİSAN 

Sevgili Kovalar Nisan ayının en şanslı ikinci burcu olduğunuzu biliyormuydunuz ? Tabiki Yaylardan sonra beraberliği olan Kovalar şanslı bir döneme girerken yalnız olan Kovalarda ruh eşleriyle tanışıp dolu dizgin bir aşka başlayabilirler . Ayrıca bu ay Kovaların zihinsel aktivitelerinde gözle görülür bir artış olacak . Yaşamlarında bir çok yeniliğe açıklar . Aileleriyle birlikte olmaktan keyif alacaklar . İş yaşamındaki hırslarına biraz ölçü getirmelisiniz sağlığınızın olumsuz etkilenmemesi için . 

BALIK BURCU NİSAN 

Sevgili Balıklar Nisan ayı sizlere bolluk ve bereketle geliyor , mali konularda oldukça şanslısınız ve uzun zamandır hayalini kurduğunuz bir şeyi satın alabilirsiniz . Evinizde tadilat yada taşınma gibi olaylara kalkışabilirsiniz . Mart ayını çok sıkıntılı ve monoton geçirdiniz ama Nisan beklentilerinizin çok üstünde olacak . Açık havada yürüyüşlere başlamalısınız yada yoga ve benzeri meditasyonlarla iç huzurunuzu yakalayacaksınız .

Gizem BEKAR
Çok düşünür çok konuşur bir okuryazar ve her konuda bilgiye aç bir mimar.

 

DİĞER YAZILARIMIZ

PRIVACY POLICY


Copyright © 2018. Created WITH BY OkurDaYazar