Magazin

2 kadın 1 adam! brad pitt - jennifer aniston - angelina jolie

  • Sunday, 17 February 2019
2 kadın 1 adam! brad pitt - jennifer aniston - angelina jolie


Fısıltı tayfa koşun büyük GIYBET var!!
Brad Pitt ile eski eski karısı Jenifer Aniston 3 yıldır görüşüyor iddiası gündeme bomba gibi düştü.
Bomba etkisi yaratmasının sebebi elbetteki geçmişte yaşanmış olaylar! Haydi biraz dram biraz entrika ve bolca dedikodu için olaylar nasıl gelişmiş birlikte ele alalım.


İşte 2000 yılında rüya gibi başlayan bir evlilik, herkesin örnek gösterdiği mükemmel denilen çiftin bir düğün karesi. Jennifer ve Brad evlendikleri günden beri tüm basın tarafından yakın takibe alınmış ama hiç falsosu olmayan bir çift.Aslında tüm hikaye 2005 yılında Brad Pitt ve Angelina Jolie'nin başrollerini paylaştığı Mr & Mrs Smith filmiyle başlıyor. Jennifer'ın rüya gibi evliliği başına yıkılıyor çünkü Brad'in rol arkadaşı Angelina ile aşk yaşadığı ortaya çıkıyor. Bu öyle ciddi bir birliktelik oluyor ki Brad evli olmasına rağmen iki taraf da iddiaları yalanlamıyor.Filimi izleyenler bilir, Angelina ve Brad'in arasındaki çekim öyle kuvvetli ki filme, hatta seyirciye yansıyor. Jennifer'a çok üzülen bir kesim varken bir kesim de aşk bu diyor ve yeni çiftimizi bağrına basıyor. Brad ve Angelina 2005 - 2014 yılları arasında 3'ü evlatlık 6 çocuk sahibi oluyor ve nihayet 2014'de evleniyorlar. İkiliyi sevmeyenlerin neden evlenmiyorlar demek ki bir sorun var söylemleri de bitiyor ve çiftimiz örnek çift olarak gösterilmeye devam ediyordu. Bu sırada Angelina büyük hayır işlerine imza atmış uluslarası elçi ünvanına sahip olmuş, Brad Pitt kariyerinin zirvesini görmüş en beğenilen filmlerini çekmişti.Jennifer da bu sırada boş durmuyor acısını kalbine gömüyor ve hayatına en mutlu şekliyle devam ediyor. 2015'de aktör Justin Theroux ile evleniyor. Bir çok kişi onun, Brad evlenene kadar evlenmeyişini umudu kesmediğine ve hala Brad'i beklediğine yoruyor.İlk karanlık bulutlar Angelina'nın anoreksi derecesinde zayıf görüntülenmesi ile gün yüzüne çıkıyor. Kanser mi değil mi çok hasta derken iflah olmaz Brad'in aldatma haberleri geliyor. Hem de bakıcıyla! Sonrasında çok duygusal bir mektup ile Angelina'dan özür diliyor ve barışıyorlar. Ama su bir kere bulanıyor ve en kötü günlerinde yanında olmayan kocasını Angelina affetmiyor! Eylül 2016'da açılan dava neredeyse 1 yıl sürüyor ve Ağustos 2017'de sonuçlanıyor. Tabii bu sırada her iki tarafta çirkinleşiyor, alkollü ebeveynlikler, velayetler, kavgalar, nafakalar eşliğinde boşanıyorlar. Şimdi gelelim esas iddaya. Geçen günlerde Jennifer 50. yaş gününü kutladı hem de ne kutlama! En muhteşem ödül törenlerini geride bırakacak şekilde ünlü yağan bu partiye katılanlar arasındaki en dikkat çeken isim eski eşi Brad Pitt! 
Bu fotoğraf delil olarak sunuldu ve barıştılar mı dedikoduları ayyuka çıktı.Tabii bu ilk iddaa değildi. 2017 ağustos ayında boşanan Brad, hemen arkasından eski eşi Jennifer'dan özür dileyerek herkesi şaşırtmıştı. Ardından Jennifer'ın eşiyle şubat 2018'de boşanmasıyla beraber görüşüyorlar hatta görüşmeyi George Clooney ayarladı denildi. Şimdi ise ikiliye yakın bir kaynak, Jennifer'ın 2016'da annesinin vefat etmesinin ardından Brad'in arayarak destek olduğu ve ikiside hala evliyken gizlice görüşmeye başladıkları, ardından sırayla boşandıkları ama 3 yıldır gizlice ilişki yaşadıklarını iddia etti.

Valla ne diyelim. Brad iflah olmadı, Jennifer akıllanmadı, Angelina yaşattığını yaşadı. Karma yine 20 yıllık bir gecikmeyle vurdu gol oldu. Ha bana sorarsanız bu ilişki tekrar olur mu? NET OLMAZ!  Siz siz olun ex'ten next yapmayın!

Gizem BEKAR
Çok düşünür çok konuşur bir okuryazar ve her konuda bilgiye aç bir mimar.

 

PRIVACY POLICY


Copyright © 2018. Created WITH BY OkurDaYazar