Magazin

76. Altın Küre Ödül Töreni - Kim Ne Giydi?

  • Monday, 07 January 2019
76. Altın Küre Ödül Töreni - Kim Ne Giydi?

 

 

76. Altın Küre Ödül Töreni dün gece sahiplerini buldu. Kırmızı halı tanıtımlarıyla başlayan ödül töreninde şık olmak için ciddi çaba harcandı. Öyleyse kim ne giymiş onu ele alalım.

 

Amber Heard

  Aquaman filmindeki performansından sonra türk erkekleri tarafından kim bu güzel sorusu sorulmaya başlandı. Pek çoğumuz Johny Deep ile yaşadığı skandal boşanma ve yüklü tazminat haberleri ile kendisini yakından takip ettik. Ama bu elbise siyah/beyaz konsept partiye son anda zorunlu uydurulmuş bir tuvaletten öteye geçemedi. Yazık etmiş güzelim vücuda. 

Julia Roberts

Stella McCartney imzalı bu tasarım ile romantik komedi filmlerinin kraliçesi ve pek tabii bir çoğumuzun gençlik idolü olan Roberts tam bir hayal kırıklığı değil de nedir? Yılların eskitemediği o bebeksi yüz, altın saçlar ile çok fazlayım diye düşünmüş olacak ki pantolon ve pelerin ile katılma kararı almış. En azından böyle bir tasarımda arayacağım şey kesinlikle müthiş slim bir pantolon olurdu. Bu nedir nee?

Irina Shayk - Bradley Cooper

Irina Shayk

  • İşte VS meleği güzeller güzeli Shayk ve bir çok kadının göz bebeği Cooper. Tabii Irina evde çocuk baka dursun Bradley, Lady Gaga ile başrolünü paylaştığı yapım ile aldı yürüdü. Her yerde rolün inandırıcılığı için el ele diz dize olan çift bu kadar yeter demiş olacak ki Bradley karısını almış gelmiş bu sefer. Atelier Versace imzalı bu elbise gerçekten güzel ama sıfır risk. 2018 in favori saç kesimi tek renk kombin ve elbisenin şaşasından dolayı sıfır takı. Beni tek rahatsız eden şey elbisenin göğüs kupları ve askı kesimi. Çok daha geniş bir tutuş tüm rahatsızlığımı giderebilirdi.
  • Rami Malek

  • Rami Malek
  • Benim Twilight serisinin üçüncü filmiyle tanıdığım elementlerin hakimi son dönemde oldukça beğeni toplayan Bohemian Rhapsody filminde canlandırdığı Freddie Mercury karakteri ile adeta ülkemizde herkesin adını ettiği bir oyuncuya dönüştü. Smokin tercihi Givenchy. Tabii ayakkabılarda öyle. Ne kadar blacktoblack bile olsa ayakkabıdaki logo yüzümüze vuruyor. Ama beyazı kesmeyip taktığı beyaz  papyon ile gönülleri fethediyor ve gözlerinin etkisiyle de benden geçer not alıyor.

Nicole Kidman

Nicole Kidman

Yine son dönemde Aquaman  filmindeki Kraliçe rolüyle herkesin farkedebileceği filtre ile neredeyse Amber Heard gençliğinde karşımıza çıkan Nicole yaşına rağmen resmen ışıldıyor. Makyajı saçı ve Michael Kors elbisesi ile gerçekten büyüleyici. Rende ve disko topu karışımı çantası hakkında pek yorum yapmak istemesem de gözüme takılıyor oluşu bir gerçek. Ayakkabılarının görünmüyor oluşunu sevdim çünkü bu tarz elbiselerden ne kadar pedikürlü de olsa gözüken ayak parmakları midemi bulandırıyor. Kidman'ın tek rüküşlüğü geceye katıldığı hayat arkadaşı sipsi Keith Urban.. Emmy Töreninde rol arkadaşını dudağından öpmesi ve kocasının hiç kıskanmayışı da gavatlığı nedeniyle sevmiyor da olabilirim. Ama adam hiç yakışmıyor. Neyse ki tüm medya aydınlatmasına dayanarak Kidman'ı gerçekten sevdiğini söyleyebilirim.

Emma Stone

Emma Stone

Emma'yı her gördüğümde yanında bir adet Ryan Gosling arıyor gözlerim. En son La La Land filminde beraber izlediğimiz ikili için tek denebilecek şey; ne müthiş uyum ama! Hiç sevgili olmayışları ve Ryan'ın evli oluşu beni derinden üzse de Stone, Louis Vuitton seçimi sade elbisesi, saçı ve makyajıyla tam anlamıyla ben buyum ve fazlasına ne gerek var diyor, değil mi? Elbisenin üzerinden dökülüyor oluşu dışında seçtiği tarz mükemmel. Ama fitting her şey bebeğim. Üzgünüm, olmamış.

Emmy Rossum

Emmy Rossum

Shameless hayranlarının baş tacı olan Emmy türk versiyonumuz bizim hikayenin yıldızı Hazal Kaya için 'beni bu ezik mi canlandıracak saçmalamayın'  tarzı bir çıkış yapmış ve bir çok türk hayranını hem güldürmüş hem kızdırmıştı. Saç tarzı genelde kullandığı naif modellerin aksine iddaalı olsa da tek amacı Monique Lhuillier imzalı sweet 16 kıyafetindeki mezuniyet kızı ve ben bir ergenim imajını sertleştirme çabasından başka bir şey değil. Tabii saçımı açayım ama yakam da boş açık saça kolye olmaz bari küpe takayım ama nasıl gözükecek o zaman böyle yapayım da demiş olabilir. Her türlü bir zorlama daha karşınızda.

Lady Gaga 

Ya bu şey değil mi? Rihanna'nın yumurta sarısı diye sosyal medyayı sallayan dandik elbisesinin mavi versiyonu. Saçı, makyajı ve elbisesini komple mavi yaparak yine bir Gaga'lık sergilese de Valentino elbisesinin kumaşı ve bana Rihanna vari gelişi canımı sıkıyor. Gaga'nın bütün gece somurtuyor oluşu çok şey beklediği filminden sadece tek bir ödülle dönüşü mü yoksa Bradley'nin Irina ile katılışı mı bilemedim.

Lupita Nyong’o

Lupita Nyong’o

Wakanda kralı'nın filmdeki biricik aşkı Calvin Klein tasarımı elbisesi ile kırmızı halıda! Elbisenin kesimi renk uyumu ha-ri-ka. Tek rahatsızlık unsuru farının da mavi oluşu. Gerçekten sebebi neydi ki? Film ekibi olarak katıldılar ama filmde Kralın kız kardeşini oynayan muzip şahıs yerine Lupita ablamızı getirmişler. Pek de luzumu yokmuş sanki.

Heidi Klum

Sen git her yıl Halloween kraliçesi ol, en mükemmel kostümlerle partilere ev sahipliği yap, ödül töreninde git yapay çiçekli black swan ol. O kadar çok şey var ki hangisini söyleyeyim. O kokrunç çiçekler ve kadife kemer bir arada olur mu.  Gerçekten güzelim göğüslerini sanki hamakta zar zor taşınıyormuş izlenimi vermek için bu kadar uğraşman gerekir miydi.. Çok ama çok kötü. Tek iyi yanı gençlik aşkımız olan Alman grup Tokio Hotel'in gitaristi ve kendinden oldukça küçük olan Tom'dan evlilik teklifini koparmış oluşu yüzüne yansımış ve mutlulukla parıldıyor.

 

Daha fazlasına bakmaya ve yazmaya gücüm yetmiyor. Bu yıl düzenlenen törene sadece şu şekilde bakabiliyorum;

Altın Küre şıklığı (Golden Globes)

Etiketler: Golden Globe
Gizem BEKAR
Çok düşünür çok konuşur bir okuryazar ve her konuda bilgiye aç bir mimar.

 

DİĞER YAZILARIMIZ

PRIVACY POLICY


Copyright © 2018. Created WITH BY OkurDaYazar