Hayri Can BARÇIN

Birçok konuda araştırma yapan ve kendini olabildiğince geliştirmeye aç bir Yazılım Mühendisi.

Laravel Codec Mesajlaşma Platformu Entegrasyonu

Laravel Codec Mesajlaşma Platformu Entegrasyonu

Türkiye'nin önde gelen SMS gönderim servislerinden biri olan Codec Mesajlaşma Platformu'nu artık Laravel web projelerinize kolay ve sıkıntısız bir şekilde entegre etmenize imkan sağlayan Laravel Codec Fast Sms paketini huzurlarınıza sunuyorum.

Laravel Framework Nedir? Özellikleri Nelerdir ?

Laravel Framework Nedir? Özellikleri Nelerdir ?

Taylor Otwell liderliğinde ortaya çıkmış ve sürekli geliştirilmekte olan bana kalırsa mükemmel bir php framework. Sloganı “The PHP Framework For Web Artisans” yani Web Sanatçılarının(Zanaatkârlarının) Php Framework’ü anlamını taşımaktadır. Taylor, Laravel’i bizlere açık kaynak kodlu olarak sunmakta ve birçok insan bu projeye katkı sağlamaktadır. OOP (Object Oriented Programming) mantığıyla dizayn edilen Laravel kullanıcılarına düzenli, temiz ve okunabilir bir kod yazma imkânı sunar. Laravel hem kendi iskeletinde hem de birçok katılımcının hazırladığı paketlerle bizlere küçük veya büyük ölçekli projelerinizde inanılmaz kolaylıklar sağlamaktadır.

BOKU NO HERO ACADEMIA: ÖZGÜNLÜKLER – 1
  • Anime
  • Sunday, 03 February 2019

BOKU NO HERO ACADEMIA: ÖZGÜNLÜKLER – 1

Boku No Hero Academia anime serisinde U.A. High School'da 1-A sınıfınının sahip oldukları özgünlükler serisinin ilk bölümü. Sizlere özgünlükler ve nasıl işledikleri hakkında bilgiler sunmaktadır.

BOKU NO HERO ACADEMIA
  • Anime
  • Friday, 01 February 2019

BOKU NO HERO ACADEMIA

Hikâyemizde insanlar zamanla bilinmeyen bir mutasyona uğruyor ve günümüze gelindiğinde dünya nüfusunun yaklaşık %80’i çeşitli özel yeteneklere sahip olarak dünyaya geliyor. Birçok farklı yetenek mevcut ve bu yetenekleriyle ne yapacağını bilemeyen insanlar kendi karakterleri ile bölünüyorlar. Birçoğu bu yeteneklerini kötülük yapmaya kullanmaya başlıyorlar. Tabi ki de birçoğu bu kötülük yapanları durdurmak ve adaleti sağlamak için çalışmaya başlıyor.

PRIVACY POLICY


Copyright © 2018. Created WITH BY OkurDaYazar